W ramach Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do biblioteki”

nasza Biblioteka otrzymała dotację na zakup nowości w 2014 r. 4800 zł.

Obecnie zakupiliśmy 38 tytułów audiobooków :

Aleja bzów, Anioł stróż, Anioły i demony, Bezpieczna przystań, Ciernista róża, Czego się nie robi dla mężczyzny, Dama Kameliowa, Drugie dziecko, Dziewczynka w zielonym sweterku, Dziewczynka w czerwonym płaszczyku, Fałszywy trop, Jestem nudziarą, Jesteś tylko diabłem, Jeździec miedziany, Kamieniarz, Kaznodzieja, Kiedy Bóg zasypia, Lalka, Lilka, Mnich, Nad Niemnem, Najdłuższa podróż, Niedziela zdarzyła się w środę, Ogniem i mieczem, Ogród letni, Ostatni, który umrze, Pan Wołodyjowski, Potop, Salamandra, Szczęście pachnie bzem, Sześć lat później, Tatiana i Aleksander, Theodore Boone Oskarżony, Uratuj mnie, Uwięziona królowa, Wyznania gejszy, Zwyczajny facet, Żniwo gniewu.

Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzania Biblioteki i korzystania z naszych zbiorów.