Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Żarkach zaprasza na spotkanie autorskie 22 marca o godz. 12.00 z Panem Rafałem Sochą.
Autor mieszka w Żarkach Letnisko i będzie promował swoją najnowszą książkę – „Abubaka”.
Wstęp wolny.

Pan Rafał z wykształcenia jest budowlańcem, z zamiłowania literatem. Około roku 2000 napisał kilka groteskowo-surrelistycznych opowiadań. Następnie ukazały się: „ Jak zostałem bażantem”, „Kredyt na żula” (książkę posiadamy w bibliotece). W 2014 napisał powieść, wielowątkowy thriller metafizyczny „Abubaka”.

Akcja powieści rozgrywa się na terenach Zakopanego, poprzez jurajską pustelnię i sięga aż do Częstochowy i jej okolic. Jest to atrakcyjny aspekt promocji – w szczególności dla lokalnych czytelników.

Obecnie autor pracuje nad cyklem powieści historyczno-przygodowych z elementami political fiction.